Stævner » Resultater fra udenbys stævner » Udenbys stævner 2013
Resultater fra udenbys stævner 2013

Dorthe Blakkilt og Amarone

D. 10. november, D-stævne, Killerup Rideklub

3. pl. LC2 B for hest


Rikke og Chemin De Royal

D. 6. oktober, C-stævne Nørre Aaby Rideklub
5. pl. LA* spring

D. 22. juli, C-stævne, Fyens Rideklub
2. pl. LB** spring

D. 27. juli, C-stævne, Trøstruplund
3. pl. PRI dressur, 65,13%

D. 16. juni, C-stævne, Hovgård Rideklub
68% (1. u-placeret) i PRI dressur

D. 8. - 9. juni, C-stævne, Anderup Rideklub
2. pl. LB** spring
1. pl. LB** spring

D. 29. marts, C-stævne Fyens Rideklub
2. pl. LB** spring

D. 17. marts. C-stævne Svanning Millinge
2. pl. LA* spring

D. 3, marts, C-stævne Nr. Aaby
1. pl. U-LB** spring
1. pl. LA* spring

D. 27. januar, C-stævne Fyens Rideklub
1. pl. LB** spring

D. 20. januar, D-stævne Broholm
3. pl. LB** spring

Rikke og Chinatu LS La Silla

D. 17. december, C-aften-stævne Fyens Rideklub
6. pl. LB* spring

D. 8. december, C-stævne Hedensted
4. pl. LB** spring

D. 27. - 28. november, Christmas Show Warm Up, Vilhelmsborg
3. pl. LB** spring

D. 5. oktober, C-stævne Nørre Aaby Rideklub
4. pl. LB* spring
2. pl. U-LB** spring

D. 20. - 21. september, C-stævne Fyens Rideklub
5. pl. LB* spring
1. pl. U-LB** spring
3. pl. U-LB* spring

D. 1. september, C-stævne Allerupgård
1. pl. LB* spring
1. pl. LB** spring

D. 21. juni, C-stævne, Allerupgård
1. pl. U-LB* spring

D. 8. - 9. juni, C-stævne, Anderup Rideklub
2. pl. LC spring
2. pl. LB* spring
1. pl. U-LB** spring

D. 26. - 27. maj, C-stævne, Dalumgård
1. pl. U-LC spring
1. pl. U-LB** spring

D. 9. maj, C-stævne, Davinde
5. pl. LB* spring

D. 26. april, Riders Cup, Suså
1. pl. U-LC spring

D. 13. april, C-stævne, Stutteri Ask
1. pl. U-LC spring
1. pl. U-LB* spring

Tina og Chili Pepper K
D. 28. - 29. december, C-stævne Hestehavens Rideklub
1. pl. LA* spring
1. pl. LA* spring

D. 29. nov. - 1. dec. Christmas Show Warm Up, Vilhelmsborg
2. pl. LA* spring
5. pl. LB** spring

D. 16. - 17. november , FYNSMESTERSKAB Hestehaven
3. pl. U-LB** spring
2. pl. LA** spring
1. pl. LA* spring FYNSMESTERSKAB

D. 26. - 27. oktober, C-stævne Fredericia
2. pl. LB** spring
4. pl. LA* spring
2. pl. LA* spring

D. 6. oktober, C-stævne Nørre Aaby Rideklub
2. pl. LA* spring

D. 22. september, C-stævne Fyens Rideklub
2. pl. LA* spring

D. 14. - 15. september, Danmarks Cup, Kallehavegaard
5. pl. LB* spring
6. pl. LA* spring

D. 7. september 2013, C-stævne Bogø
1. pl. LB** spring

D. 31. august, klubmesterskab i RIDO
1. pl. og KLUBMESTER, LA spring

D. 17. - 18. august, C-stævne Kellerup Rideklub
2. pl. LA* spring
3. pl. LB* spring
1. pl. LA* spring

D. 2. - 4. august, C-stævne Fredemarksgård Rideklub
1. pl. LB* spring
4. pl. LA1* spring
1. pl. LB1* spring
1. pl. LA1* spring

D. 8. - 9. juni, C-stævne Anderup Rideklub
1. pl. LB** spring
1. pl. LA* spring
1. pl. U-LA* spring

D. 26. - 27. maj, C-stævne, Dalumgård
1. pl. U-LB* spring
1. pl. U-LB** spring
3. pl. LA* puljespringning

D. 17. marts, C-stævne Svanninge Millinge
1. pl. LB** spring

D. 3. marts, C-stævne Nr. Aaby
1. pl. U-LB** spring


 
rideklubben RIDO | v. Susi W. Hansen | Tlf.: 20 74 90 60 (indkørsel til RIDObanen til stævner: Hans Schacksvej 409, 5300 Kerteminde)